Nieuws - Uitkomsten enquete jeugd

Donderdag 12 nov 2015
TV Maasdriel vindt het belangrijk dat jeugdleden zich thuis voelen bij de club en -naast tennisles- meedoen aan activiteiten, die de vereniging voor ze organiseert. Je thuis voelen heeft te maken met 'de weg kennen', vrienden binnen de vereniging, maar ook leuke toernooien en activiteiten. In juni hebben we al onze jeugdleden uitgenodigd een online enquête in te vullen. In september hebben we de enquête nogmaals onder de aandacht gebracht van jeugdleden die nog niet hun stem hadden laten horen. 26 jeugdleden namen de moeite de enquête in te vullen. De antwoorden helpen ons, het nog leuker te maken om lid te zijn van onze vereniging.

Als uitkomst van de enquête gaan we jongeren benaderen die het leuk vinden om gezamenlijk aan de slag gaan om activiteiten te bedenken, die jongeren interessant vinden. Om deze vervolgens te gaan organiseren met grote inbreng van jongeren zelf. Dus ze krijgen ruimte en verantwoordelijkheden bij de organisatie van deze activiteiten.

Benieuwd naar de antwoorden op de enquête? Lees de samenvatting en/of  het rapport.

Terug naar nieuws